Poptávka zdarma

Vaše poptávka bude rozeslána vhodným dodavatelům.

vložit poptávku

Přihlášení

Zasílání novinek

FAQ

1. Proč si vybrat právě Industry Online?

Industry Online je výjimečný tím, že se specializuje na obor strojírenství a cíleně jej tedy využívají lidé právě z tohoto segmentu trhu. Uživatelé Industry Online jsou lidé, kteří potřebují informace spojené se strojírenstvím. Portál disponuje inteligentním vyhledáváním produktů a služeb stejně jako výrobců, obchodníků, dodavatelů a poskytovatelů služeb v oblasti strojírenství. Přesné začlenění Vaší firmy v katalogu firem Vám umožní lépe zasáhnout cílovou skupinu Vašich zákazníků a ušetřit tak drahocenný čas a peníze za reklamu.

2. Proč mám platit za registraci?

Industry Online je neustále v kontaktu s firmami uvedenými v katalogu firem a ve službách. S tím také souvisí nutnost vynakládat nemalé finanční prostředky do různých forem propagace portálu a na zajištění jeho aktuálnosti. Industry Online ale nabízí mnohem více! Prostřednictvím Industry Online můžete dále nabízet Vámi nevyužité stroje a příslušenství, poptat nebo nabídnout volné výrobní kapacity či oslovit budoucí zaměstnance.

3. Mohu se zúčastnit aukce bez placené registrace?

Ano, pro účast v aukci je pouze nutné vyplnit aukční registrační formulář. Tento typ registrace není zpoplatněn.

4. Jak zadat stroje do Aukce?

Pro zadání strojů do Aukce je pouze nutné vyplnit ohlašovací formulář aukce, poté Vás již budeme kontaktovat.

5. Jsou Aukce Industry Online bezpečné?

Všechny stroje umístěné v aukcích jsou nejdříve shlédnuty našimi odborníky. Tím je zajištěno, že stroje mohou být uvolněny k prodeji a že technický stav uveřejněný na našem portálu odpovídá skutečnosti. Všechny registrace do Aukcí navíc procházejí schvalováním. Během této doby dochází k ověřování uživatelů.Design, koncepce a zpracování - HMS Design & Qwerton Formica / Zajímavé odkazy / SITEMAP / Ceník