Detail inzerátu

SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.

Převodovky o velkých výkonech

Portrét firmy
Jsme v pohybu.


SEW-EURODRIVE, to je pohyb, tradice, inovace, kvalita a servis - to svým zákazníkům dokazujeme denně přes 75 let. Pohybujeme nejen nesčetnými pásovými dopravníky, nápojovými stáčecími linkami, střechami sportovních stadionů, štěrkovnami, montážními linkami, procesy v chemickém průmyslu, vašimi zavazadly na letištích nebo vámi samotnými na pohyblivých schodech a chodnících; pohybujeme se i my sami - a nezastavujeme se! Každý den se na 500 výzkumných a vývojových pracovníků podílí na vynalézání budoucnosti automatizace pohonů, aby ji přitom zas o trošku zlepšili. Po celém světě máme celkově přes 12 000 zaměstnanců, kteří jsou zde proto, aby řešili vaše problémy a optimalizovali vaše procesy. Tak se SEW-EURODRIVE svým historickým vývojem vypracoval v oboru automatizace pohonů mezi přední výrobce, s obratem asi 1,8 miliardy €. V České republice SEW dnes zaměstnává více než 115 zaměstnanců, včetně vlastní konstrukce, servisu, obrábění a montážních pracovníků. SEW je podobně jako ve světě také v ČR lídrem trhu.


Pohyb, který potřebujete, lze realizovat různě - jsou různá řešení a různé pohonové systémy. Podle požadavků nebo oboru nabízí firma SEW-EURODRIVE individuální řešení ze své rozsáhlé stavebnice, s převodovými motory a frekvenčními měniči, se servopohony, s distribuovanými pohonovými systémy a průmyslovými převodovkami.


Individuální pohonový systém, speciálně pro vaše potřeby


Kdo chce být úspěšný, ten musí znát úlohy a procesy svých zákazníků a jejich oboru. Firma SEW-EURODRIVE přitom nahlíží až za hranice samotné techniky pohonů, aby pro vás našla ideální řešení. Svým často nekonvenčním přístupem jsme se již dávno odpoutali od zaběhnutých postupů a trendů a stali se firmou, která v technice pohonů posouvá la˝ku. Proto se výrok „navrženo a vyrobeno firmou SEW“ stal již ve světě pohonů synonymem kvality.


Řešení vašich zítřejších úkolů existuje u firmy SEW-EURODRIVE již dnes - náš obecný modulový systém převodových motorů, řídicí a regulační techniky, softwaru, včetně servisu a bohatého příslušenství, tvoří základ, na němž lze vaše požadavky co nejrychleji a v plné míře splnit. Tržně orientované produkty, vyvíjené a vyráběné ve vlastní firmě, jakož i nekompromisní důraz na kvalitu, to jsou směrovky, které nás dovedly k úspěchu.


„Člověk nepotřebuje výrobky, ale řešení“. Podle této zásady se firma SEW-EURODRIVE rozhodla vedle převodových motorů sama vyvíjet a vyrábět také jim na míru střiženou elektroniku. Nebo˝ jen přesná, pohonům přizpůsobená řídicí a regulační technika umožní optimální běh věcí. A tak projektanti, konstruktéři a plánovači zařízení i celých projektů získávají kompletní řešení pohonů, která umožňují jednotlivé posuvy nebo celé procesy uvádět do pohybu a efektivně řídit.


Avšak ani sebelepší technika pohonů sama o sobě nestačí - potřebuje mít i perfektně sladěný servis. A u firmy SEW-EURODRIVE všechno do sebe zapadá. Vynikající produkty spolu s komplexní nabídkou služeb a propracovaným servisem zaručují každodenní využitelnost veškerých pohonů. Celosvětově. Díky dobře organizované servisní síti SEW jsou kompletní pohony i náhradní díly velmi rychle k dispozici kdekoliv na světě, v mnoha regionech dokonce do 24 hodin. Ale servis u firmy SEW-EURODRIVE nezačíná až teprve po nákupu. S naší nabídkou CDM® (Complete Drive Management - kompletní řízení pohonů) obdržíte mj. řadu služeb v rámci Condition Monitoring (monitorování stavu). Vyzkoušejte si nás. SEW-EURODRIVE CZ s.r.o. nabízí také projekty pohonů a řízení pohonů na klíč tzv.: System & Solution tj. návrh a výpočet pohonu, dodání pohonu, výroba rozvaděče, programování a parametrizace, uvedení do provozu.

Inzerent

Název společnosti:SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.
Adresa:Lužná 591
Město:Praha 6 - Vokovice
PSČ:160 00
Stát:Česká republika
Telefon:+420255709601
Fax:+420220121237
Email:kontaktovat
Web:www.sew-eurodrive.czDesign, koncepce a zpracování - HMS Design & Qwerton Formica / Zajímavé odkazy / SITEMAP / Ceník