Použité stroje, zařízení a příslušenství

Aukce použitých strojů

Aukční systém Vám umožňuje účastnit se dražeb strojů a zadávat své stroje do aukce. Účast v aukci je zdarma. V případě, že se chcete zapojit do aukce, vyplňte aukční formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Pro aukční formulář
klikněte zde:

Formulář

Položky, které jsou zařazeny do aukce, se v seznamu strojů zobrazují symbolem A.


Aukce strojů a zařízení jsou skvělým způsobem, jak dosáhnout jejich optimálního prodeje. Industry Online představuje kvalifikovaného odborníka, jenž Vám pomůže prodat Vaše nevyužité výrobní prostředky právě prostřednictvím aukcí strojů. Staráme se o to, aby stroje a zařízení byly prodány v dostupném čase za nejlepší možnou cenu a za použití optimálních prodejních metod, které aukce strojů umožňují. Našimi zákazníky jsou zpravidla koneční uživatelé a obchodní společnosti z celého světa. Zákazníky oslovujeme aktivními marketingovými kampaněmi k zajištění maximálních výnosů z prodeje. Industry Online Vám nabízí profesionální jednání, bohaté zkušenosti v prodeji strojů, průhlednost obchodu, širokou klientelu zákazníků a odborné odhady hodnoty strojů.

Nabídka

V nabídce strojů a příslušenství můžete vyhledávat dle zvolených kritérií. Pro zadání své nabídky je nutné nejdříve se přihlásit. Po přihlášení máte k dispozici vlastní komfortní uživatelské prostředí Moje Industry Online.

Pro nabídkový formulář
klikněte zde:

Formulář

Položky, které jsou zařazeny do nabídky, se v seznamu strojů zobrazují symbolem N:


Poptávka

V poptávce strojů a příslušenství můžete vyhledávat dle zvolených kritérií. Pro zadání své poptávky je nutné nejdříve se přihlásit. Po přihlášení máte k dispozici vlastní komfortní uživatelské prostředí Moje Industry Online.

Pro poptávkový formulář
klikněte zde:

Formulář

Položky, které jsou zařazeny do poptávky, se v seznamu strojů zobrazují symbolem P.


Naši partněři

DS Praha ICS
Demontáže a manipulace Dopravní službyDesign, koncepce a zpracování - HMS Design & Qwerton Formica / Zajímavé odkazy / SITEMAP / Ceník