Poptávka zdarma

Vaše poptávka bude rozeslána vhodným dodavatelům.

vložit poptávku

Přihlášení

Zasílání novinek

O nás

Industry Online je profesionální strojírenský portál, při jehož vzniku jsme využili naše dlouholeté zkušenosti v oblasti strojírenství. Cílem naší práce bylo vytvořit profesionální portál, který bude nabízet služby, které firmy skutečně potřebují. Jednoduchá a intuitivní práce s portálem Vám umožní využívat všech služeb, které portál nabízí.

Portál disponuje inteligentním vyhledáváním produktů a služeb stejně jako výrobců, obchodníků, dodavatelů a poskytovatelů služeb v oblasti strojírenství. Přesné začlenění Vaší firmy v katalogu firem Vám umožní lépe zasáhnout cílovou skupinu Vašich zákazníků a ušetřit tak drahocenný čas a peníze za reklamu. K dispozici jsou Vám také online aukce strojů a příslušenství, jejichž prostřednictvím můžete nakupovat z pohodlí domova či využít našeho systému při prodeji. Prostřednictvím Industry Online můžete zadávat nabídky či poptávky strojů a kooperací či oslovit vhodného zaměstnance.

Sledujeme aktuální dění u nás a v zahraničí, v článcích uveřejněných na našem portálu se tak dočtete o mnoha zajímavostech a novinkách z oboru a můžete rovněž reagovat na jednotlivá témata v našem diskusním portálu.

Všechny služby portálu jsou vysoce zabezpečené, aby nemohla být narušena věrohodnost údajů.

Věříme, že Vám náš portál přinese mnoho nových obchodních příležitostí a pomůže Vám tak ve Vašem podnikání.

Těšíme na vzájemnou spolupráci!

Váš tým Industry OnlineDesign, koncepce a zpracování - HMS Design & Qwerton Formica / Zajímavé odkazy / SITEMAP / Ceník